Založit webové stránky nebo eShop

VÝSLEDKY A KOMENTÁŘ K ZÁPASŮM

Provodov – Lípa nad Orlicí 7:7,nna penalty 4:5

Domácí nastoupili bez sedmi hráčů základní sestavy, což se také záhy projevilo. Po čtvrt hodině hry totiž hosté vedli 3:0 a Provodov byl zralý na ručník. Jenže pak se domácí zmátořili a třemi góly v rozmezí čtyř minut srovnali na 3:3. Závěr poločasu ale opět patřil hostům, kteří dvěma trefami odskočili na 3:5.

Provodovu nevyšel ani vstup do druhé půle, když v 70. minutě prohrával už 4:7. Ani to však domácí nezlomilo, třemi góly srovnali a dokonce sahali po vítězství. To však nakonec po penaltovém rozstřelu připadlo Lípě, neboť Provodov penalty neumí a prohrál v nich už podvanácté za sebou.

Sestava Provodova: Fähnrich – Bek, Kosinka (46. Zítko), Čtvrtečka Punar – Nožka, Goll, Kratěna, Kuru – Dudek (75. Voborník), Hlava.
Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/ono-to-jde-srdce-divaka-v-provodove-plesalo-20170917.html

Česká Skalice – Provodov 5:3

První čtvrt hodina jasně patřila Provodovu, který se také už po pěti minutách hry ujal brankou Hlavy vedení – 0:1. O chvíli později Provodov zahodil další tutovku a poté se už hra začala postupně vyrovnávat. V 18. minutě se pak vyrovnalo také skóre, když na poločasových 1:1 srovnal Sedláček. Zbytek první půle se odehrával spíše uprostřed hřiště.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a zaslouženě šli také v 51. minutě po druhé trefě Sedláčka do vedení – 2:1. Provodovským sebevědomým však inkasovaná branka neotřásla a o chvíli později Vrabcem hosté srovnali na 2:2. Ve Skalici se hrál fotbal nahoru-dolů, což dvě stovky divákům jen kvitovalo. Hosté se ještě jednou ujali vedení (2:3), jenže to bylo z jejich strany v tomto zápase vše. V domácím dresu se totiž probudil kanonýr Valeš, který nejprve v 71. minutě srovnal na 3:3, v 78. minutě otočil na 4:3 a za dalších pět minut dal pečeť na skalické vítězství v poměru 5:3.

Česká Skalice: Jakl – Novotný, Kožený, Zítko, Koza (62. Novák) – Panenka (90. Resler), Voráček, Hanel, Šrajbr (88. Mertlík) – Valeš (89. Pácalt), Sedláček.

Provodov: Voborník – Vrabec, Goll (46. Nožka), Čtvrtečka, Punar – Kuru, Dřízal, Kratěna, Khun – Vlček (76. Bogusz), Hlava.
Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/derby-nabidlo-paradni-podivanou-a-osm-golu-20170911.html

Provodov – Častolovice 8:1

Jednoznačná záležitost domácích, kteří svou převahu konečně dokázali vyjádřit i brankově. Největší podíl měl na provodovském vítězství autor hattricku Milan Zelený. Ten započal svůj střelecký večer už ve 3. minutě, ve 26. minutě přidal druhý a za dalších šest minut i svůj třetí gól.

Na čtvrtou trefu si musela stovka přihlížejících diváků počkat až do 54. minuty, kdy se střelecky prosadil Punar. Po hodině hry skončilo utkání pro jeho hrdinu, Zeleného, který byl střídán s podezřením na zlomenou klíční kost. „Milanovi všichni přejeme brzké uzdravení,“ říkal smutně po zápase domácí kouč Petr Dudek. Jeho svěřenci však nepolevovali a hned v 62. minutě Fraňkem zvyšovali na 5:0. To už hosté hráli bez vyloučeného Nováka a přesilovku Provodov dokázal využít ještě třikrát. Dvakrát se o to zasloužil ostrostřelec David Hlava a gólový účet zápasu uzavřel, po snížení hostů v 84. minutě, domácí Bogusz – 8:1.

Sestava Provodova: Fähnrich – Nožka, Goll, Punar, Bogusz – Kuru, Dřízal, Kratěna, Khun – Zelený (60. Franěk), Hlava.


Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/za-hodinu-toho-stihl-zeleny-pomerne-dost-20170904.html

Albrechtice – Provodov 4:6

V Albrechticích bylo k vidění hodně vyhrocené utkání, v němž domácí balancovali na hranici regulérnosti. Hosté se nechali touto hrou strhnout a navíc nezachytili začátek utkání, v němž šli domácí v 16. minutě do vedení – 1:0. Provodov se probudil až po dvaceti minutách a třemi góly Davida Hlavy otočil skóre na poločasových 1:3.

Do druhé půle vstoupil Provodov hodně lehkovážně a hned za to ve 47. minutě pykal – 2:3. Provodov opět nahodil motory a nejprve Nožkou ve 49. minutě, a poté gólem Kuru odskočil v 58. minutě na 2:5. Domácí to však nezabalili a dvěma trefami v rozmezí 61. a 67. minuty snížili na 4:5. Ve zbytku utkání se Provodov strachoval o výsledek, pečeť na jeho vítězství dal až v nastaveném čase z pokutového kopu D. Hlava – 4:6. „Jestli budeme hrát takto neukázněně, tak za to budeme dříve nebo později těžce pykat,“ zlobil se po utkání hostující trenér Petr Dudek.

Sestava Provodova: Fähnrich – Khun, Goll, Punar, Kratěna – Kuru, Dudek (65. Samko), Vrabec, Bogusz – Nožka, Hlava.
Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/regionalni-trojlistek-se-prostrilel-k-vyhram-20170828.html

 

Provodov – Solnice 1:1, na penalty 3:5

Domácí vstoupili do utkání hodně nervózně, a to se na jejich hře v první půli také projevilo.

Solnice byla naopak fotbalovější, jenže to ji v úvodu zápasu k ničemu nebylo. V 9. minutě totiž natáhl z pětatřiceti metrů domácí veterán Dřízal a Provodov šel do vedení – 1:0. Ani vedoucí branka nesetřásla z Provodova zbytečnou nervozitu, a tak se opět do hry dostala Solnice. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali ve 39. minutě, kdy si po pěkné akci srazil nešťastně míč do vlastní branky domácí Vítek – 1:1.

Až při vstupu do druhé půle nechali domácí nervozitu v kabině a převzali nad utkáním iniciativu. Provodov si vytvořil několik velmi dobrých příležitostí, jenže je neproměnil. Tu největší spálil kanonýr D. Hlava, který šel sám na gólmana, toho přehazoval, jenže přehodil i branku. Zápas tak nakonec dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém byli šťastnější a přesnější hosté ze Solnice.

Sestava Provodova: Voborník – Bogusz (46. Dudek), Punar, Vlček (68. Samko), Vítek (80. Zelený) – Nožka, Goll (66. Bek), Kratěna, Dřízal – Kuru, D. Hlava.
Zdroj: http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/ceskoskalicke-zapasy-asi-nudne-nebudou-20170821.html

TOPlist